Обратный звонок...

Ваше сообщение отправляется, подождите...

Спасибо за отправку запроса, мы вам перезвоним.

Ошибка отправки, поторите отправку позже.

Пожалуйста заполните все поля формы.

Filter by price:
Розмір

Сороконіжки


Вид: Список / Сітка
350 грн.
350 грн.
360 грн.
360 грн.
745 грн.
760 грн.
350 грн.
705 грн.
370 грн.
705 грн.
420 грн.
763 грн.
390 грн.
390 грн.
920 грн.
810 грн.
390 грн.
627 грн.
360 грн.
360 грн.
749 грн.
370 грн.
Сороконіжки - спортивне взуття для футболу та інших видів спорту, а також для відпочинку. Сороконожки призначені для гри на природніх і штучних твердих покриттях. Укріплені носок і п'яткова частина сороконіжок забезпечує зручність і міцність. Невеликі шипи по всій площині підошви сороконіжок забезпечують максимальне зчеплення з ігровим покриттям.

 

Сороконіжки - тонкощі вибору.
 
Завдяки своїй універсальності, сороконіжки користуються великою популярністю у футболістів, особливо початківців і любителів. Адже втрати в функціоналі незначні, а економія грошей істотна для гаманця - не потрібно купувати кілька пар спортивного взуття різного призначення. Хороші сороконіжки сьогодні можна купити в середньому до 100 доларів. Що стосується практичного використання, то задоволення від гри вони принесуть чимало.
 
Сороконожки мають високу зносостійкість, мають різні системи стабілізації стопи, антибактеріальне покриття та інші системи для комфортної гри. Цей різновид бутс має більш дрібні округлені і плоскі шипи, їх багато, більше 13-ти. Завдяки їм, окрім відмінного зчеплення з ігровою поверхнею, забезпечується прекрасне відчуття м'яча.
 
Сьогодні вибір сороконожок величезний. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом, ціною, матеріалом виготовлення. Тому вибір «своєї» пари - процес не простий, але захоплюючий. Слід звертати увагу на посадку, шнурівку, форму і особливості стопи, і в своєму остаточному виборі керуватися особистими уподобаннями.
 
Матеріалом для верхньої частини шиповок служить натуральна шкіра (легкі сорти), штучна шкіра або спеціальні синтетичні матеріали. Переваги спортивного взуття зі шкіри очевидні. Це довговічність, зручність, комфорт, ефект «шкарпетки». Взуття зі спеціальних синтетичних матеріалів легше і це дозволяє футболістові проявити свої швидкісні якості. Фірмовий запатентований шкірзам також непогано послужить. Однак, якщо купувати сороконіжки не в спеціалізованому магазині, а на ринку, то можна купити китайську або іншу підробку, термін служби якої дуже малий, часто всього кілька тренувань.
 
Підошва багатошиповок виготовляється зі спеціальної зносостійкої гуми з прошарком із піни. Завдяки такій будові, під час бігу знижується тиск на ступні, тим самим футболіст економить свої сили. До того ж при різких маневрах, стрибках, поштовхах і гальмуваннях спортсмен в такому взутті не відчуває дискомфорту.
 
Найбільш практичним кольором для сороконожок є чорний, оскільки забруднення від землі на них будуть не сильно помітні. Але, звичайно ж, колір спортивного взуття - справа смаку, яскраві фарби припадуть до душі любителям проявити свою індивідуальність.

З усіх питань звертайтеся за тел.:

093-359-80-70,  067-924-97-03, 097-209-28-68

Ми в Skype: barssport