Обратный звонок...

Ваше сообщение отправляется, подождите...

Спасибо за отправку запроса, мы вам перезвоним.

Ошибка отправки, поторите отправку позже.

Пожалуйста заполните все поля формы.

Filter by price:
Розмір

Бутси


Вид: Список / Сітка
Бутси - спеціальне спортивне взуття для футболу, яке зараз виготовляють в США, Європі, Китаї.
 
Початок виробництва футбольних бутс відправляє нас в далекий 1525 рік. Грубі на вигляд, важкі на вагу - але зате перші бутси одягнув монарх Генріх VIII, що вийшов в них на футбольне поле. Візуально вони не мали нічого спільного з сьогоднішнім сучасним взуттям для футболу, але функцію мали таку ж - зчеплення з трав'яним покриттям.
 
У сучасному світі виробників футбольних бутс і не порахуєш - починаючи з Китаю і закінчуючи Європою. Всіх виробників об'єднує прагнення зробити футбольне взуття, яке в народі називають копочками, легким, практичним, зносостійким і зручним. Великі, брендові фірми дотримуються високої якості спортивного взуття, що відповідно і відображається на ціновій політиці. Однак таке дороге взуття потрібне хіба що в професійній грі, де на нього припадає значне навантаження. Початківці футболісти можуть використовувати недорогі футбольні бутси менш відомих фірм.
 
Купити футбольні бутси з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині, де вони представлені в широкому асортименті.

 


З усіх питань звертайтеся за тел.:

093-359-80-70,  067-924-97-03, 097-209-28-68

Ми в Skype: barssport