Футбольні м'ячі
М'ячі Select
"УВАГА! Перевіряйте наявність голограми "Select. Оригінальна продукція" на всіх товарах ТМ Select. У зв'язку з почастішавшим продажем контрафактної продукції бренду, всі оригінальні вироби ТМ Select з 01.02.2016 р. поставляються виключно з фірмовою голограмою. Якщо продукт не має голографічного захисту, Ви ризикуєте придбати підробку сумнівної якості. Будьте пильні !"
На м'ячі Select оптова ціна не діє.
Коли футбол тільки почав зароджуватися, футбольних м'ячів не було. Грали, як це не дивно, надутим сечовим міхуром великої тварини. Так як він був тонкий і не міцний, його доводилося часто міняти, що доставляло незручністі.
Йшов час, вчені винайшли каучук, який і став першим надійним матеріалом для футбольного м'яча.
1855 рік - Чарльз Гудієр демонструє перший гумовий м'яч, який був міцний, рівний, з хорошим відскоком.
З винаходом каучуку, в 1862 році з'являється перша гумова камера, вчені винаходять насос. Починається виробництво футбольних м'ячів на промисловому рівні.
Стандартні розміри м'яча беруть свій початок з 1872 року. Форма повинна бути сферична, а довжина кола складати 68.8-71.7 см., вага повинна бути 368-425 грам.
З 1937 року змінюються правила. М'яч поважчав і став важити до 450 грамів. Ці параметри залишилися і до сьогоднішнього дня.
Першими відомими фірмами, які почали промислове виробництво футбольних м'ячів, стали MITRE і THOMLINSON. Основним замовником на той час була футбольна ліга Англії.
На сьогоднішній день футбольні м'ячі поділяють за такою технологією: зшиті вручну, зшиті за допомогою машинки, клеєні.
Також їх розрізняють і за кількістю шарів покришки - від 3 і більше.
Існує думка, що шкіряний м'яч найміцніший, але це не так. Сучасні синтетичні матеріали не поступаються за міцністю шкірі і, найголовніше, не так намокають, зберігають вагу м'яча незмінною в будь-яку погоду.
Купити футбольні м'ячі можна в нашому інтернет-магазині з зручною доставкою по Україні.