Обратный звонок...

Ваше сообщение отправляется, подождите...

Спасибо за отправку запроса, мы вам перезвоним.

Ошибка отправки, поторите отправку позже.

Пожалуйста заполните все поля формы.

Спортивне взуття


Інтернет-магазин Барс представляє великий каталог спортивного взуття, серед якого Ви зможете підібрати те, що підходить Вам найбільше. Кросівки, кеди, бутси - основні види спортивного взуття, крім яких можна також підібрати: сороконіжки, шиповки, борцовки і інше спортивне взуття. Не дивлячись на те, що це спортивне взуття, воно активно використовується для відпочинку і прогулянок. Яскравий приклад - кросівки - найбільш універсальний вид взуття, який використовують навіть для повсякденного життя. Або кеди, які також є лідерами спортивного взуття, і відмінно підходять просто для відпочинку.
 
Взуття для футзалу
 
Актуальність взуття для футзалу незаперечна. У футбол грають цілий рік як професійні, так і аматорські команди по всьому світу. Тому фірми-виробники особливу увагу приділяють взуттю для футбольних залів. Гра на паркеті має свою специфіку і її враховують при виробництві бампів. Дуже важливу роль в такому взутті грає підошва. На відміну від гуми, яка залишає на паркеті чорні смуги, підошва з поліуретану в цьому плані більш вдала і популярна. До того ж вона м'яка, еластична і зносостійка. Що стосується верху, то для його виготовлення застосовуються різноманітні натуральні та синтетичні матеріали.
Найбільш практичним є взуття для футзалу, в якому передня частина виконана з натуральної шкіри, а задня частина з синтетичної. Завдяки цьому взуття виходить більш доступним для споживача за рахунок здешевлення виробництва. У бюджетних моделях, виготовлених повністю зі штучної шкіри, тільки на носку є вставка з натуральної шкіри або замши. Це дозволяє продовжити термін служби подібного взуття.
 
Найкращим матеріалом для виготовлення футзалок є надзвичайно м'яка і міцна шкіра кенгуру. Такі бампи будуть служити довго, доставляючи власнику задоволення від гри. Однак вони досить дорогі і тому не кожен може собі їх дозволити.
 
Доступне за ціною і перевірене не раз в грі - взуття для футзалу з якісних синтетичних матеріалів. Воно практичне, не боїться вологи і не вимагає якогось спеціального догляду. Наприклад, компанія Найк витратила мільйони доларів на розробку і тестування надлегкого і міцного матеріалу «Teijin» ( «Теіджін»), який став чудовою альтернативою шкірі кенгуру. Цей матеріал насправді гідний похвали, він міцний і податливий, приємний на дотик. Взуття для футзалу постійно вдосконалюється, завдяки новітнім технологіям виробники отримують синтетичні матеріали відмінної якості, що йдуть на виготовлення футзалок.
 
В даний час взуття для футзалу буває адаптованим і спеціалізованим. Адаптовані моделі мають верх від популярних моделей з шипами, а підошву типу «IC» ( «IndoorCompetition»). Спеціалізовані моделі розроблені спеціально для гри на паркеті, мають особливий малюнок підошви і специфічну будову верху бутси, можуть мати «точку обертання», що перешкоджає появі мозолів і водянок на ступнях.